BİLGİ DEPONUZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Bu yıl da şampiyonuz"

YazarMesaj
Misafir
Misafir

"Bu yıl da şampiyonuz" Empty
MesajKonu: "Bu yıl da şampiyonuz"   "Bu yıl da şampiyonuz" EmptySalı Tem. 15, 2008 4:47 pm

Galatasaraylı futbolcu Hakan Balta geçen sezon şampiyon olduklarını hatırlatarak, "Bu yıl da takımımız iyi. Tekrar şampiyon olmak için çalışacağız" dedi.
"HAKAN ŞÜKÜR’ÜN OLMAMASI KAYIP"
Hakan Balta adaşı Hakan Şükür’ün olmamasının kendileri için kayıp olduğuna işaret ederek, "Tabii Hakan ağabey ile ben kamp yapmadım daha önceden. Fakat bir ağabey olarak tabii ki onun takımdan ayrılmasını kayıp olarak görüyorum" dedi.

45 günlük milli takım kampından sonra iki hafta iznin yeterli olduğunu ifade eden Hakan Balta, "Milli takım nedeniyle zamanında takımımıza katılamadık. Hocamız bize iki hafta izin verdi. Bu izin yeterli. Takımdan ayrı çalıştık bir kaç gün. Galatasaray’ın futbolcusuyuz. Milli takım uzun bir kamp dönemi oldu. Lig de devam ediyor. İki senede bir düzenlenen bir turnuva olduğu için uzak kalmamız normal"

Kendisinin stoper olarak oynatılma ihtimali sorusuna karşın Hakan, "Takımdaki sakatlıkların uzun süreli olmadığını tahmin ediyorum. Bir kaç hafta sonra tekrar takıma döneceklerdir arkadaşlarım. O nedenle benim stoper olarak oynatılma ihtimalimi hiç düşünmedim" diye karşılık verdi.

Kewell’in kendileri gibi kampa geç dahil olduğunu belirten Hakan, "Fazla bir şey göremedik tabii. Kariyeri belli kaliteli bir futbolcu. Galatasaray’a çok katkıları olacağını düşünüyorum. Sonuçta Liverpool ve Leeds United’ta oynamış. Avustralya Milli Takımı’nda forrma giymiş kariyeri belli olan bir oyuncu" dedi.

Trabzonspor’a transfer olan Song’un önemli bir oyuncu olduğuna dikkati çeken Hakan, "Arkadaşlığı çok iyiyidi ama takımda futbol olarak iyi oynayan, onun yerini doldurabilecek arkadaşlarımız var" dedi.

Galatasaray’dan 8 futbolcunun milli takıma gitmesinin kulüp için sevindirici olduğunun altını çizen Hakan Balta, "Tabii ki sevindirici bir olay. Milli takımda tecrübe kazanıyorsun dünyanın en iyi takımlarına karşı oynuyorsun. Ligde de bu bizi pozitif etkileyecek" şeklinde konuştu.

Teknik direktör Michale Skibbe’nin kalitesini Bayer Leverkusen’de gösterdiğini belirten milli futbolcu, "Genç olması bizim için iyi, arkadaşça yaklaşıyor oyunculara. Takım olarak arkadaşlığımız çok iyi. Ben geçen yıl iyi bir çıkış yakaladım. Benim gibi Mehmet Topal da iyi bir çıkış yaptı" dedi.

"MİLLİ TAKIM’DA ARKADAŞLIK ÇOK İYİYDİ"
Avrupa Şampiyonası’na gitmeden önce konuştuğu arkadaşlarının Türkiye’yi sürpriz olarak gördüklerini söylediklerini belirten başarılı oyuncu, "Herkes şans dedi ama üstü üste 3 kez şans olmaz. Kamp ortamı çok güzeldi, aile gibiydik. Bunu da sahaya yansıttık. Bizim grup zorlu bir gruptu. Garip bir şey vardı takımda. Arkadaşlık çok güzeldi milli takım kampında. Hocalar da iyi hazırladı bizi. Sonuçta başarılı olduğumuza inanıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

"Bu yıl da şampiyonuz"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-